Власниця салону DNV Studio Наталія Дмитренко: “Я живу в шаленому темпі, проте інакше вже не зможу”

16.05.2017

Власниця салону DNV Studio Наталія Дмитренко: “Я живу в шаленому темпі, проте інакше вже не зможу”

Чи не кожен в Рівному чув про чудовий заклад, де допомагають ставати красивішими та яскравішими – DNV Studio. Молодий та запальний колектив не втомлюється творити та прагне до ідеалу. А керує цим всім творча та активна Наталія Дмитренко.

 

– Ви людина творча, і професія у вас також творча. Розкажіть, як виникло бажання почати власний бізнес?

– Насправді, перша моя освіта не має жодного відношення до творчості, а краси – тим більше. Я навчалася на інженера-технолога і навіть кілька років працювала на комбікормовому заводі. Але в один момент мені стало нудно і захотілось чогось нового і творчого. Тоді прийшло розуміння, що завод – це не моє і займатися цим я не хочу. А от що далі я хотіла б робити – не уявляла, тому просто поїхала до Львова – міста, яке любила. Там мені на день народження подружка зробила подарунок – пензлики для макіяжу. Так і зародилась у мене ідея піти на курси візажу. Вже проходячи ці курси, задумалась: а чому б і зачіски не навчитись створювати? Так у комплексі й вийшло – перукар-візажист. Але просто знову ставати за одноманітну роботу мені не хотілось. Було непереборне бажання щось створити. Саме тоді обставини складаються так, що я переїжджаю в Рівне і починаю власний бізнес – відкриваю салон краси.

 

Політик, викладач та журналіст Сергій Штурхецький: “Обманювати людей це моя професія”

Наталія Дмитренко

Наталія Дмитренко

 

– Дизайн DNV Studio дуже оригінальний. Всі, хто приходить, одразу ж помічають особливу атмосферу, що тут панує. Розкажіть, хто вам створював дизайн інтер’єру?

– Увесь дизайн у студії мій, лише логотип мені створювали професіонали. Спочатку хотіла запросити професійного дизайнера, проте, коли мені почали підбирати малюнок на стелю, у мене не вистачило терпіння. Я сказала: дайте мені дві хвилини – і я сама оберу малюнок. Так і сталося. Буквально за дві хвилини я знайшла фіолетових метеликів, від яких пізніше і стала відштовхуватись у підборі кольору стін та меблів. Тому весь інтер’єр – моє власне творіння…

 

– Хочу сказати, що впоралися з роллю дизайнера ви дуже добре. Одразу ще на що звертаєш увагу – фірмовий стиль.

– Так, насправді важливо у бізнесі тримати бренд. У нас все під стиль – одяг у майстрів, годинник, чашки і навіть підставки під чашки з логотипом DNV Studio.

 

Анатолій Лук’янчук: Наша амбітна мета – створити найкращий клуб в Україні

 

– Чи важко керувати власним бізнесом?

– Коли я починала власну справу – жила цим і була повністю захоплена процесом створення і становлення студії. Зараз уже розумію, що насправді салонів у Рівному дуже багато – буквально на кожному кроці. І якби в мене зараз хтось спитав, чи варто тут відкривати салон, то однозначно стала б відмовляти. Витримувати конкуренцію, відверто кажучи, дуже важко – потрібно постійно тримати марку, шукати і працювати з партнерами, а ще – вдосконалюватись. Я дуже люблю все якісне, і в салоні ми користуємось тільки хорошими матеріалами, саме тому ціна на послуги трохи вища, ніж в інших. Окрім того, для зручності клієнтів у DNV Studio працює рецепшен, чого немає в більшості салонів і перукарень. Проте не всі хочуть платити більше за якість, скажімо, за фарбування, хай навіть і з кращими матеріалами та хорошим професійним обслуговуванням. Я не скажу, що це проблема лише в людях. На жаль, так склалося в державі, що суспільство поділилося на дуже бідних і дуже багатих. Середнього ж класу нині просто немає, і це найбільша проблема, адже в усіх високорозвинених країнах уся економіка тримається саме на середньому класі.

Але все ж ми залишаємось оптимістами і тримаємо марку: як і раніше, користуємось лише якісними матеріалами і радуємо своїх відвідувачів дуже домашньою і приємною атмосферою – в нас у салоні завжди радісно зустрінуть, а ще запропонують чай чи каву.

 

Наталія Дмитренко

 

За численними відгуками, у вас працюють одні з найкращих майстрів у місті. Як ви знаходите та підбираєте персонал?

– Насправді завжди кажу, що всі найкращі майстри потрапили в DNV Studio зовсім випадково. Когось порадили спільні знайомі, а хтось прийшов сам. А ще у нас на базі салону є власний майстер, яка навчає. І це дуже зручно, адже у процесі навчання ми бачимо, хто що може і хто що вміє, і тоді вже можемо залишати собі на роботу найкращих учнів і продовжувати з ними працювати. Окрім того, наші майстри постійно вчаться. Я їм ніколи не відмовляю у відвідуванні різноманітних тренінгів та семінарів. Навіть коли вони не дуже хочуть кудись їхати, я сама купую квитки на семінар і кажу “їдь”. Адже яким би не був хорошим майстер, він завжди повинен вчитися новому, дізнаватися про нові тенденції та тренди. Адже якщо він буде стригти так, як це було модно років десять тому, то такий майстер не буде потрібним. Нові знання наповнюють людину і дають поштовх до створення чогось нового.

 

– І наостанок, як ви все встигаєте?

– Крім власне DNV Studio, я маю ще постійну роботу у Вінницькій області, тому тут залишила директора, який і слідкує за роботою салону. Вважаю, що кожен хороший керівник, перш ніж починати роботу в сфері обслуговування, сам має попрацювати тут, так би мовити, знати роботу зсередини. Сама я вже не займаюсь перукарством і макіяжем, просто розумію, що розумовою працею зможу робити більше, ніж руками. Зараз у мене дуже насичений графік. Я живу в шаленому ритмі, сплю по п’ять годин на добу, за тиждень проїжджаю не менше тисячі кілометрів, і в деякі моменти здається, що просто не витримаю, проте розумію, що інакше вже не зможу!

, переглядів: 1 067


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *