Всесвітній день домашніх тварин: візьміть у свій дім пухнасте щастя

30.11.2017

Всесвітній день домашніх тварин: візьміть у свій дім пухнасте щастя

Домашні тварини – улюбленці, пакосники, чемні і норовливі звірята яких ми приручили і взяли у свій дім, щоб турбуватись про них, а вони в свою чергу віддячують нам як можуть. Мова не про принесені тапки чи зловлену мишу, а про масу емоцій, якими вони прикрашають наш побут, в кожного знайдеться історія пов’язана з домашньою тваринкою. Отож сьогодні у світі відзначають День домашніх тварин.

Ідея про заснування цього свята була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Тоді екологічні організації та природоохоронні товариства заявили про готовність організовувати різноманітні масові заходи, спрямовані на виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі і за домашніх тварин.

З тих пір свято проводиться щороку і присвячується всім одомашненним людиною тваринам, щоб повторно нагадати всьому людству про відповідальність за «братів наших менших».

Девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив».

Якщо у вас ще немає у домі звіра, який розвіє ваш спокій і сум – придивіться до цих жителів вулиці, їм потрібна ваша турбота:

Шукаємо будинок для маляти:
Маленьку знайшли ввечері голодну, холодну кричущу диким криком біля смітника. Дівчинку забрали і віднесли на перетримку. Дівчинка живе в коробці з грілкою, але це не замінить теплий улюблений будинок і люблячі руки.
Вона розумниця, ласкава, грайлива як і всі малюки! Буде красунею, їсть самостійно. Горщик освоїла.
Обробили від паразитів.
Стерилізацію за віком гарантую.
Допоможіть дитині знайти будинок.
Телефонуйте 0977360189

Ніхто не загубив цю красуню-манюню? Вже третій день, як до нас прибилася…собаки загнали, дуже налякана і худенька…Думаю, що дівчинка – по мордочці…0676633840

Ось таку красуню принесли дітки з прогулянки. Це Жужа. Вона вже чистенька, без кліщів, проглистована. Вакцинацію і стерилізацію візьму на себе. Квасилів, Рівне придивіться, можливо комусь потрібна така лагідна і кумедна потішка. Тел. 0677644472 (Тетяна)

P.S Про бездоглядних тварин міста читайте у групі “КітПес Рівне” та у рубриці “Домашні улюбленці“.

 

, , , , , , переглядів: 590


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *