У Рівному підрахували безпритульних собак

27.09.2017

У Рівному підрахували безпритульних собак

Цього року вже втретє відбувся підрахунок безпритульних собак у місті Рівному.  23-25 вересня (субота, неділя і понеділок), волонтери вийшли на “фотополювання” і провели акцію з підрахунку бездоглядних тварин по всьому місту.

Цьогоріч виявилося 879 безпритульних песиків – на 80 більше, ніж минулого року. Результати за посиланням: https://animal-id.info/ua/counting

Це означає більшу точність підрахунку, бо рахували собак виключно з мобільним додатком Strays Id, розробник якого – Viktor Kopach – перетворив підрахунок на цікаве і легке заняття, яке приносить задоволення. Крім того, була проведена попередня робота з волонтерами щодо вивчення меж секторів, що значно вплинуло на точність обстеження території. Ніхто за межі не виходив, а свій сектор обходив вздовж і поперек. Організатори, ГО “Під егідою” щиро вдячні всім небайдужим, хто долучився до цієї акції!

Дуже дякуємо Марта Копач (Marta Kopach) за постійну координацію підрахунку, підтримку і консультації. Завдяки їй все відбувалося чітко і злагоджено. 
Варто відзначити, що чисельність собак лишається стабільною, попри те, що регулярно з’являються нові привезені у місто собаки – як дорослі, так і цуценята. Стерилізація триватиме і надалі для стримування росту чисельності безпритульних собак, а активні прилаштування поступово призводитимуть до її зменшення. Ті волонтери , які проводили підрахунок минулого року, а цього року взяли ті самі райони, відзначають стабільну кількість собак у секторах. Нові добровольці такого досвіду ще не мають. Але всі волонтери виявилися відповідальними: ніхто не підвів, всі вийшли і добросовісно обійшли свої сектори. ВСІМ ДУЖЕ ДЯКУЄМО! ВИ – люди, які по-справжньому люблять собак і своє місто!

, , , , , , , , переглядів: 448


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *