Скільки об’єктів на Рівненщині підключили до опалення?

Щасливе

Понад 90% об’єктів по всій Рівненщині підключені до тепла.

Зокрема, повністю підключені до опалення лікарні, на 89% – школи та дитсадки. Також теплоносій подали до понад 95% житлових будинків з централізованим опаленням.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль:

– Процес підключення триває по всій області.  Зима буде складною, але ми готуємося до будь-яких сценаріїв. Влада, комунальники та енергетики продовжують підготовку. Закуповується резервне обладнання, готуються додаткові пункти обігріву. 

, Переглядів: 525

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *