Помер лікар-хірург із Рівненщини, який 40 років присвятив медицині

Щасливе

На Рівненщині пішов з життя лікар-хірург КНП “Костопільський центр ПМД”  Василь Головатий.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці медзакладу.

“Надзвичайно хороший керівник, лікар – хірург, добра, уважна людина, турботливий і люблячий чоловік, татусь та дідусь”, – згадують про покійного колеги.

Василь Миколайович відповідально і віддано пропрацював понад 39 років на благо медицини.

Переглядів: 522

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *