Рівненщина і далі цікавить інвесторів

Щасливе

Начальник Рівненської ОВА зустрівся із керівниками компаній «Молокія» і «Молоко Вітчизни». Перші – один з найбільших переробників молока в Україні. Другі  –  в ТОП-10 виробників.

–  Приємно, що Рівненщині довіряють. Обговорили з ними взаємовигідну співпрацю між виробниками (фермою) і переробниками (заводами). А також питання масштабування підприємства «Молоко вітчизни» на Рівненщину. Завдання – допомогти їм знайти місце під будівництво інноваційної ферми на 4 тисячі корів. А це і нові робочі місця, і розвиток аграрної галузі, і надходження до бюджетів різних рівнів. Адже на Сумщині у них поголівʼя – 8 тисяч і лише за останній рік підприємство сплатило більше 70 млн податків,  – написав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у своєму Телеграмі.

, Переглядів: 482

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *