Рівненщина готова до опалювального сезону. Майже

Щасливе

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль  зібрав комісію ТЕБ та НС, аби обговорити важливі для області питання. Зокрема, стан теплового господарства і реагування на надзвичайні ситуації.

–  Наразі з 939 котелень підготовлено 892. Житловий фонд готовий на 94%, соціальна сфера – на 99%, водопровідно-каналізаційне господарство – на 96%.Також відповідні організації спільно з ДСНС змоделювали декілька сценаріїв надзвичайних ситуацій: відключення електропостачання до котелень, насосних станцій та очисних споруд. Зокрема, перевірили можливість пересувних дизельних генераторів забезпечувати живлення об’єктів критичної інфраструктури, – зазначив Віталій Коваль у своєму Телеграмі.

 

, Переглядів: 490

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *