Дві уродженки Рівненщини отримали виклики у національну збірну України із футболу

Щасливе
Мова про вихованку Костопільського спортивного ліцею та гравчиню ЖФК “Погорина” (Костопіль) Катерину Деркач та уродженку Дубенщини, гравчиню ЖФК “Шахтар” (Донецьк) Анастасію Ляхович.
Катерина Деркач наразі у таборі дівочої збірної України WU-17 на матчах першого раунду відбору Євро-2025 у Лізі В.
Українки уже зіграли два матчі – перемогли збірні Молдови (5:0) та Мальти (10:0). Вихованка Костопільського спортивного ліцею на полі ще не з’являлася. Можливо, Катерина зможе дебютувати у сьогоднішньому матчі проти збірної Румунії. Гра розпочнеться 19 листопада о 15:30. Уродженка Дубенщини Анастасія Ляхович отримала виклик до табору молодіжної збірної України на навчально-тренувальний збір. Команда буде готуватися до першого етапу Чемпіонату Європи УЄФА.
Ввечері 24 числа вирушить до місця проведення змагань.
, , Переглядів: 183

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *