Рівненщина здобула золото на Чемпіонаті України зі стрільби

Щасливе

Команда учнів Обласної школи вищої спортивної майстерності знову підтвердила високий рівень своєї майстерності. Олег Омельчук, Максим Камінський та Ілля Лащ стали переможцями в командній вправі ПП-3 на Чемпіонаті України зі стрільби кульової в приміщенні, що проходить у Львові.

Крім того, Олег Омельчук здобув золото у особистому заліку, продемонструвавши високу точність і зосередженість.

До слова, змагання триватимуть ще декілька днів, до 30 березня.

Щиро вітаємо спортсменів!

Переглядів: 241

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *