До громади прибуває екіпаж місії «На щиті»

Щасливе

У суботу, 11 травня, орієнтовно о 13:00, до громади прибуде екіпаж місії «На щиті», який супроводжує полеглих захисників України.

Мешканців закликають зібратися завчасно на Київському кільці, аби створити живий коридор пошани та гідно зустріти воїнів, які повертаються додому назавжди.

Маршрут траурного кортежу:
Київське кільце — Автовокзал — Соборна — СМЕ

Можливі зміни у часі прибуття, тож слідкуйте за оновленнями.
Вічна пам’ять Героям. Шана і подяка кожному, хто віддав життя за Україну.

Переглядів: 146

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *