Рівненські лікарі успішно провели одну з найскладніших операцій у хірургії
У Рівненській обласній клінічній лікарні ім. Юрія Семенюка медики успішно видалили небезпечну пухлину підшлункової залози 66-річній жінці. Пацієнтка звернулась зі скаргами на біль, обстеження виявило рідкісне новоутворення — нейроендокринну пухлину. Лікарі провели складне втручання: видалили частину шлунка, головку підшлункової, жовчний міхур та інші уражені ділянки. Через два тижні після операції жінку виписали додому. П’ять нових […]



















