Особливості базового ювелірного гардероба

квиток на автобус
Щасливе
26.10.2022  07:02

Мода на масивні і яскраві ювелірні прикраси в стилі Bvlgari тривала не довго. Мінімалістичні браслети жіночі, тонкі каблучки, лаконічні сережки-конго — знову в тренді.

Базовий ювелірний гардероб: який він

Базова ювелірна капсула — набір коштовностей, які залишаються поза часом і трендами. Вони доповнюють будь-який образ: від стриманого ділового костюма до екстравагантної вечірньої сукні. Їх можна носити не один сезон і навіть передавати в спадок. Доволі гарна інвестиція.

ТОП-5 прикрас, які повинні бути в кожної жінки

База — класика, яка підкреслює індивідуальність і відчуття стилю. Стилісти радять: перш ніж вибирати актуальні моделі, як-от кафи або роз’ємні фалангові кільця, складіть грамотну базу. Класика, яка завжди в моді:

  1. Підвіска з діамантами. Наприклад, натільний хрестик, інкрустований мерехтливими камінцями. Він давно перейшов з класу релігійних атрибутів до повсякденного стилю. З натільним хрестиком на публіці з’являється Кейт Міддлтон, Хейлі Бібер. Якщо хочете створити трендовий образ, підберіть кілька ланцюжків різного розміру. Багатошаровість — вдалий стилістичний прийом.
  2. Сережки-цвяшки. Комфортна модель щільно прилягає до мочки вуха, але не передавлює його. Застібка — пусет або гвинтовий механізм. Ідеальна модель — золоті або срібні сережки-цвяшки без інкрустації або з кількома маленькими камінцями.
  3. Тенісний браслет. Вишукана прикраса на руку з білого золота або платини, прикрашена мерехтливими діамантами.
  4. Нитка з перлин. Активним використанням культивованих прісноводних перлин варто завдячувати бароко. Тонка нитка з вишуканими білими каменями — найкраще рішення для молодої дівчини.
  5. Ланцюжковий браслет. Вибирайте срібну або золоту модель. З таким браслетом також гарно працює принцип багатошаровості. Кілька тонких ланцюжкових моделей можна носити на одній руці, поєднуючи різні метали.

Базовий ювелірний гардероб не обійдеться без масивної золотої прикраси. Нею може стати жорсткий браслет-бенгл або кольє. Такий виріб слугує центром композиції й не потребує доповнення іншими аксесуарами.

Каблучка й кільце для заручин

Якщо плануєте змінити свій соціальний статус або вже змінили, то ці ювелірні прикраси стають повсякденним атрибутом. Модель обидвох каблучок має бути традиційною. Наприклад, кільце-солітер для заручин. Спільним елементом з обручкою може стати камінець. Найкраще рішення — діамантова доріжка.

Спирайтеся на власні відчуття, коли купуєте ювелірні прикраси. Вони повинні відповідати гардеробу й стилю життя, аби стати справді вічною класикою.

переглядів: 292


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *