Герман Віталій Ігорович

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
Інформація

Заступник міського голови Рівного, ініціатор написання Стратегії розвитку Рівного до 2030 року, автор проектів Майстерня міста та Рівненський геопортал

Освіта: закінчив школу №18 міста Рівне. Згодом вивчав фізичне виховання у Рівненському державному педагогічному інституті та правознавство у Острозькій академії.

Сімейний стан: одружений, виховує сина і двох доньок

Трудова діяльність:

Працює в органах місцевого самоврядування з 2001 року
5 лютого 2014 року призначений на посаду начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
До слова, до призначення на цю посаду працював 12 років юристом в Управлінні містобудування та архітектури міської ради, а згодом на посаді начальника відділу “Центр надання адміністративних послуг Рівненської міської ради”.

Віталій Герман ініціював та успішно реалізував Проект створення Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти,2 – www.cnaprv.gov.ua

29 грудня 2016 року депутати Рівненської міської ради затвердили кандидатуру Віталія Германа на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

 

 

Контакти
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *