Герман Віталій Ігорович

Інформація

Заступник міського голови Рівного, ініціатор написання Стратегії розвитку Рівного до 2030 року, автор проектів Майстерня міста та Рівненський геопортал

Освіта: закінчив школу №18 міста Рівне. Згодом вивчав фізичне виховання у Рівненському державному педагогічному інституті та правознавство у Острозькій академії.

Сімейний стан: одружений, виховує сина і двох доньок

Трудова діяльність:

Працює в органах місцевого самоврядування з 2001 року
5 лютого 2014 року призначений на посаду начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.
До слова, до призначення на цю посаду працював 12 років юристом в Управлінні містобудування та архітектури міської ради, а згодом на посаді начальника відділу “Центр надання адміністративних послуг Рівненської міської ради”.

Віталій Герман ініціював та успішно реалізував Проект створення Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти,2 – www.cnaprv.gov.ua

29 грудня 2016 року депутати Рівненської міської ради затвердили кандидатуру Віталія Германа на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

 

 

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *