Гладкевич Надія Федорівна

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
Інформація

Генеральний директор ПрАТ «РЕНОМЕ».

Дата та місце народження: 5 червня 1963 року, місто Корець.

Сімейний стан: Заміжня, має доньку Олександру.

Освіта: вища. У 1986 році закінчила Київський політехнічний інститут, автоматизовані системи управління, інженер-системотехнік.

Трудова діяльність:

Свою професійну діяльність розпочала в 1986 році на Рівненському радіозаводі інженером-програмістом.
З 1990 року працювала старшим інженером-програмістом в МП «Восток-Програма» – підприємстві, яке з роками стало відоме як група компаній „РЕНОМЕ”. Тоді ж вона була у числі перший працівників.
1992 — 2001 р.р. — ТзОВ ВКНТІФ «РЕНОМЕ», старший інженер-програміст, керівник напрямку комп’ютерних технологій;
2001 — 2004 р.р. — директор департаменту інформаційних технологій ЗАТ «РЕНОМЕ»;
2004 — 2006 р.р. — директор ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ»;
2006 — обіймає посаду генерального директора ЗАТ «РЕНОМЕ»;
В 2006 році, після того як керівник компанії „РЕНОМЕ” Віктор Матчук став губернатором Рівненщини, Надія Федорівна стала генеральним директором однієї з найбільших приватних фірм області. Сьогодні там працює понад 600 людей.

З приходом її до керівництва фірмою, в роботі було зроблено акцент на соціальну відповідальність. Благодійні акції, підтримка інтернатних закладів, дітей-інвалідів – все це з присутністю самої Надії Гладкевич стало звичною складовою діяльності „ РЕНОМЕ”. Як успішний керівник, Надія Гладкевич не раз здобувала нагороди та відзнаки на рівні міста та області.

У 2010 році спробувала стати депутатом Рівненської міської ради у списку „ Нашої України”, будучи безпартійною. Однак перша спроба виявилась невдалою. Проте, Надія Гладкевич стала членом Рівненського міськвиконкому.

У 2015 році балотувалась у депутати Рівненської обласної ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, проте у депутати не пройшла.

Нині Надія Гладкевич є співзасновником неполітичного громадського об’єднання “Платформа взаємодій “Простір”. “Наша глобальна задача – всіма своїми діями сприяти розвитку міста та кожного його мешканця. Тобто, своїми проектами, ідеями, діями трансформувати Рівне у прогресивне місто світового рівня”, – говорять активісти “Простору”.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *