Гурова Людмила Данилівна

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе

Солістка Рівненської обласної філармонії, співачка, заслужена артистка України.

Дата та місце народження: 2 серпня 1941 рік, місто Орджонікідзе, нині Владикавказ, РФ

Освіта: закінчила Рівненський інститут культури.

Трудова діяльність:

Від 1975 – солістка-вокалістка Рівненської філармонії.

Працює в Рівненській обласній філармонії з 1975 року після закінчення вокального відділу Новосибірського музичного училища.
За час роботи створила вокальні цикли із класичних творів, зокрема із арій та романсів західноєвропейських та вітчизняних творів. Підготовлені нею уривкиіз опер завжди отримують високу оцінку як фахівців так і любителів вокального мистецтва. Особливої уваги заслуговує партія Одарки із опери “Запорожець за Дунаєм” С. Гулака-Артемовського, сцени із опери “Кармен” Ж. Бізе, “Чарівна флейта” В.А. Моцарта, “Євгеній Онєгін” П.І. Чайковського та ін. У квітні 2002 року відбувся “Бенефіс” солістки, в якому була виконана сцена із вистави І. Кочерги “Ярослав Мудрий”, “Думка Парасі” із опери М. Мусорського “Сорочинський ярмарок”, вихід Маріци з оперети І. Кальмана “Маріца”, українські та російські романси, дуети з оперет.
Людмила Гурова закінчила режисерське відділення Рівненського інституту культури. Володіє сильним, приємного тембру і широкого діапазону голосом – сопрано. Це дає можливість виконувати твори від найскладніших арій із опер до народних пісень різного характеру.
Бере участь у всіх мистецьких заходах міста Рівного та області. З 1990 року солістка входить до складу гурту “Барви”. Основною діяльністю цього колективу є музично-просвітницька робота серед дітей, учнів та студентської молоді. Л.Гурова бере активну участь у ствренні літературно-музичних композицій з творчості Л. Українки, І. Франка, Т. Шевченка, О. Ольжича, М, Драгоманова.
Співачка неодноразово нагороджувалась Міністерства культури та мистецтва України, грамотами обласної державної адміністрації,  управління культури та ін.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *