Маняк Наталія Володимирівна

Щасливе
Інформація
Народилася 29 березня 1962 року в м. Костопіль Рівненської області.
Освіта: Після закінчення з відзнакою середньої школи вступила до Вінницького медичного інституту імені М.І. Пирогова, який у 1985 році успішно закінчила. Ще під час проходження інтернатури в Рівненському шкірно-венерологічному диспансері старші колеги-наставники, дивуючись енергійності та працездатності Наталії Володимирівни, напівжартома, напівсерйозно пророкували їй майбутнє головного лікаря.
І через вісім років після закінчення інтернатури, пройшовши всі нелегкі сходинки зростання лікаря-спеціаліста — від дерматовенеролога Тучинської районної лікарні, дитячого дерматолога, дерматовенеролога поліклінічного та стаціонарного відділень обласного шкірно-венерологічного диспансеру до завідувача організаційно- методичного кабінету, завідувача поліклінічного відділення.
Трудова діяльність: Народивши сина, Наталія Володимирівна Маняк у віці 31 рік стала головним лікарем обласного шкірновенерологічного диспансеру. Наталія Володимирівна була наймолодшим головним лікарем і в області, і в Україні серед колег-дерматовенерологів та досить швидко здобула високий авторитет.
За керівництва Наталії Володимирівни у 2000, 2003, 2007 та в 2010 роках шкірвендиспансер акредитовано на вищу категорію. Н.В. Маняк від 2003 року має вищу кваліфікаційну категорію з дерматовенерології, а з 2004-го — з організації та управління охороною здоров’я, що успішно підтверджує і сьогодні.
У 1999 році Н.В. Маняк нагороджено грамотою Міністерства охорони здоров’я України зазначний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я і зміцнення структури галузі, а в 2001 році вручено подяку Президента України за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення Української держави.
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *