Сало Олег Михайлович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Голова Львівської обласної державної адміністрації з 31 жовтня 2013 до 2 березня 2014. Генерал-майор міліції.Екс-начальник МВС Рівненщини.

 Народився 1 квітня 1968 року в місті Нестерова, Львівської області. Українець.

Дружина — Анна Олегівна Федорець, засновник і власник готельно-відпочинкового комплексу «Золота форель». Разом виховують сина.

Освіта – вища. З 1975 по 1985 рік Олег Сало навчався в Лавріковскій середній школі.У 1985 році вступив до Львівського ПТУ-21 по спеціальності – монтажник радіоапаратури. Закінчив Дублянська аграрну Академію, Львівський регіональний Інституту державного управління та Національну Академію держуправління при Президентові України.

Пройшов шлях від робітника до начальника обласного управління внутрішніх справ МВС України. На парламентських виборах 2006 року Олег Сало балотувався за списком блоку “Народна опозиція” Наталії Вітренко.

Робочий стаж:

червень-серпень 1986 – працював робітником у будівельній бригаді Львівської державної машіновипробувальної станції. Був звільнений з бригади у зв’язку з відходом на навчання.

1986 – 1988 рік – проходив службу в Армії

з 1988 року – працював інспектором ДПС ДАІ Управління МВС України у Львівській області

з 1995 – переведений на посаду державтоінспекторів в МРЕВ ДАІ Управління РВВС України в Львівській області. Згодом, призначений на посаду начальника відділення районного реєстраційно-екзаменаційного ДАІ Управління МВС України в м. Жовква, Львівської області

1998 – призначений начальником відділу МРЕ ДАІ Управління МВС України Львівської області

2000 рік – призначений начальником Управління ДАІ Управління МВС України Львівської області

З квітня 2003 року – заступник начальника з громадської безпеки, начальник УМВСУ на Львівській залізниці

З грудня 2003 по січень 2005 року – начальник УМВС у Львівській області

23 березня 2010 призначений начальником управління МВС України в Рівненській області

24 травня 2011 — Радник Міністра внутрішніх справ України

28 березня 2012 призначений першим заступником начальника департаменту громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України

З 17 листопада 2012 — начальник управління МВС України в Івано-Франківській області

31 жовтня 2013 призначений головою Львівської обласної державної адміністрації

23 січня 2014 звільнився з посади голови Львівської обласної державної адміністрації за власним бажанням. Пізніше він заявив, що його змусили написати заяву загрозами фізичної розправи та звернувся з проханнями визнати заяву недійсною.

Кримінал:

У лютому 2005 року Генпрокуратура порушила проти Сало дві кримінальні справи за фактами порушення виборчого права та зловживання владою та службовим становищем. Після цього він був оголошений в міжнародний розшук.

У жовтні 2006 року Генеральна прокуратура України повернула кримінальні справи, порушені проти Сало, у прокуратуру Львівської області для дорозслідування.

19 лютого 2007 Печерський райсуд Києва ухвалив рішення припинити ці кримінальні справи “у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину”.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *