Шевчук Руслан Степанович

Щасливе
Categories: ,
Інформація

Екс-заступник міського голови Рівного. Приватний підприємець.

Дата та місце народження: 8 жовтня 1978 року, Кузнецовськ.

Сімейний стан: одружений

Освіта: вища. Юридичну освіту здобув у Вищій школі права при Інституті Держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Під час навчання працював юрисконсультом на підприємстві “Рівнеоблводоканал”.

Трудова діяльність:

По закінченню Інституту держави і права Руслан Шевчук працював юрисконсультом у різних бізнесових структурах. Таких як: ЗАТ “Рівнебудальянс”, ЗАТ НВК “Агро-Стек” та директором ПП “Автосвіт”.

У 2004 році разом зі ще кількома адвокатами Шевчук засновує юридичну фірму “Західноукраїнський юридичний альянс”. Вона швидко здобула ім’я і серйозних клієнтів. Але пропри це, з часом компаньйони розійшлись, а фірма зникла.

Згодом у Рівному з’явиться юридична фірма “Юридична основа”, заснована Русланом Шевчуком та його дружиною Оксаною.

У 2010 році Руслан Шевчук потрапляє в найближче оточення Володимира Хомка. Тоді перед черговими місцевими виборами для проведення своїх людей у Рівненську міську і обласну ради мер Володимир Хомко обрав маловідому партію “Всеукраїнський патріотичний союз”. Керівником Рівненської обласної організації ВПС був Руслан Шевчук. Він же став, по суті, керівником виборчої кампанії міського голови і посів друге місце у списку депутатів до Рівнеради.

Руслан Шевчук є членом партії Петра Порошенка “Солідарність”.

У лютому 2015 призначений на посаду заступника голови Рівненської міської ради.

У червні 2016 звільнився з посади.

“Офіційна причина мого звільнення – сімейні обставини, а саме те, що мені не вистачало часу для дітей і сім`ї. Будучи заступником міського голови, я максимально намагався працювати ефективно. Втім, я ніколи не ставив собі за мету пропрацювати на цій посаді 5 чи більше років. І, звісно, ж рівень оплати праці на цій посаді також впливає на таке рішення. 5 років важко на таких грошах прожити”, – так прокоментував своє звільнення сам шевчук й додав, що збирається займатись юриспнуденцією.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *