13-річний підліток з Рівненщини прагне бути прикордонником

Щасливе
13.10.2022  15:00

13-річний підліток з Рівненщини прагне бути прикордонником

Євген Іванов – родом із села Крилів Рівненського району. Він мріє стати прикордонником, а якщо конкретніше – фахівцем-кінологом. Тож вступив до Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Про це мріяв ще з 5 класу, коли почув присягу брата, який теж тоді навчався у цьому ж ліцеї.

Євгену – 13 років. Звичайний підліток, якому небайдужа доля України. Своїм наставником вважає старшого брата, який сьогодні вчиться у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Крім того, їх батько теж став на захист Батьківщини, служить механіком-водієм танка в одному із підрозділів українського війська.

«Брат для мене – справжній приклад того, яким має бути захисник. Він сильний та вмотивований. І, здається, нема таких викликів, які він не прийняв би. Також пишаюся вибором батька, адже він зі своїми побратимами боронить український народ та наші землі», – розповів Євген.

То ж першокурсник Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Євген Іванов став третім військовим у своїй родині. Вступивши до ліцею, хлопець знайшов нових товаришів, зрозумів побут військового колективу зсередини. Розпочав глибше вивчати історію України та математику.
А вдома хлопець сам тренував свою собаку – німецьку вівчарку Джеррі, навчав команд за методиками провідних кінологічних шкіл.

«Це дуже врівноважений і розумний пес, який навіть без озвучування команди, просто із жесту чи погляду, розуміє, що від нього вимагається. Хочу в майбутньому займатися цією роботою професійно. Адже службові собаки – це фактично жива зброя», – зазначив Євген Іванов.

переглядів: 141
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *