130 тисяч газет рівненської церкви «Христос є відповідь» чекають на читачів

Щасливе
04.03.2021  18:35

130 тисяч газет рівненської церкви «Христос є відповідь» чекають на читачів

церква «Христос є відповідь» продовжує нести людям Добру Звістку через газети з однойменною назвою. Лютневий випуск вже давно вийшов з друку, і 130 тисяч примірників продовжують розлітатися по всій Україні. Часто до місіонерів звертаються російськомовні християни з Іспанії, Італії та США з проханням надіслати газети.

П’ять років служителі церкви «Христос є відповідь» використовують можливість проповіді Євангелія за допомогою друкованих видань. З газет люди дізнаються про суть Євангелія, що рятує від загибелі, про воскресіння Ісуса Христа, Його любов до людей і про дар порятунку, який набувається шляхом віри у Нього.

Щоб читачі могли прочитати свіжий номер, служителі церкви використовують різні способи:

  • встановлюють в центрі міста євангелізаційні намети, де перехожі безкоштовно беруть не тільки газети, але й іншу християнську літературу;

  • разом з продуктовими наборами приносять сім’ям, які потребують матеріальної підтримки;

  • опускають у поштові скриньки;

  • роздають хворим під час відвідування їх у лікарнях;

  • розсилають поштою тим, хто живе далеко або знаходиться в ув’язненні.

Тільки у Рівному з моменту заснування церкви служителі роздали близько мільйона газет, а в цілому місія «Христос є відповідь» надрукувала 5,5 мільйона примірників. Разом з газетами читачі отримують також християнські календарі, буклети та брошури.

Лютневий номер газети розповідає про поїздку пастора Тараса Сеня в Ефіопію – мальовничу країну на сході Африки. Трохи про природу, населення, звичаї та кухню. Але особлива увага в статті приділяється меті подорожі – проголошенню Євангелія невіруючим. Через проповіді, лекції, євангелізації та телепрограми пастор доносив жителям Добру Звістку. Тиждень життя в Ефіопії приніс велику користь як для місцевих церков, так і для українців: Тарас Володимирович поділився повчальними історіями, уроками та настановами, які отримав у Африці.

Також у кожному випуску міститься безліч свідоцтв, що надихають, цитат видатних людей і способів зрозуміти глибину відносин з Богом. У газеті йдеться про те, що Господь не бажає загибелі будь-кого. Він чекає покаяння кожної людини та отримання нею порятунку у вічності. Християнські ЗМІ – це ще один спосіб дати людям зрозуміти, що від стану їхнього серця перед Богом залежать мир і добробут як у сім’ях, так в країні та у світі в цілому.

Церква «Христос є відповідь» співпрацює з більш ніж сотнею церков України. Безліч місіонерів і євангелістів допомагають поширювати газету «Христос є відповідь» у кожному куточку України, інших країнах світу, сповіщаючи Добру Новину. Слава Богу за таку можливість!

, , , , переглядів: 66

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *