25 сімей військових Рівненщини отримають кошти на житло

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
08.06.2023  18:00
На Рівненщині 25 сімей військових отримають кошти на житло. Область отримала субвенцію з держбюджету 50,6 млн грн на придбання житла сім’ям військових, у тому числі загиблих та переселенців.
Для розподілу коштів у Рівненській ОДА діє спеціальна комісія, повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль.
«Така сума дасть можливість придбати 25 квартир. Кошти після розгляду комісії будуть перераховані на банківські рахунки громадян, які перебувають на відповідному обліку у тергромадах. Попри всі виклики, держава продовжує підтримувати соціально незахищених українців та військовослужбовців», – розповів Віталій Коваль.
Відповідно до рішення Кабміну, виділено:
🟢 21,5 млн грн на купівлю 10 квартир для сімей загиблих учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю І-ІІ-групи, які брали безпосередню участь в АТО/ООС;
🟢 17 млн грн – на придбання 9 квартир для осіб інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та їхніх сімей;
🟢 12 млн грн – на купівлю 6 квартир для сімей внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Ці кошти цільові і можуть бути використані отримувачами лише на придбання житла після зарахування на особисті рахунки.
переглядів: 206Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *