Андрій Кокотюха їде до Рівного

Регіонтехсервіс
Щасливе
28.11.2017  11:30

Андрій Кокотюха їде до Рівного

Український письменник, сценарист – Андрій Кокотюха їде у невеликий тур містами України і вже 29 листопада Рівне відомий письменник відвідає наше місто.

У творчому доробку Андрія Кокотюхи вже 63 книги. За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів в Україні.

З ініціативи видавництва «Фоліо» та за підтримки львівської мерії Андрій Кокотюха взявся за створення літературного проекту – семикнижжя детективів у стилі ретро. Світ побачили вже сім книжок із циклу: «Адвокат із Личаківської», «Привид із Валової», «Автомобіль із Пекарської», «Різник із Городоцької», «Коханка з площі Ринок», «Втікач із Бригідок» та «Офіцер із Стрийського парку». Це серія, яка розповідає десятирічну історію із життя героїв.

Під час зустрічі також буде презентовано тизер до художнього фільму режисера Зази Буадзе «Адвокат із міста Лева», знятий за першим ретророманом з львівського циклу Андрія Кокотюхи, кінокомпанією MKK film service («МКК фільм сервіс»).

Нагадаємо, нещодавно у Рівному та по всій Україні відбулась гучна прем’єра фільму “Червоний” по одноіменному роману Андрія Кокотюхи.

фото: Pingvin.Pro

, , , , , , , , переглядів: 1 064
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *