Багатодітним чоловікам доведеться нотаріально підтверджувати утримання дітей для відстрочки від служби

Щасливе
06.06.2024  12:00

Згідно з новою постановою уряду, багатодітні чоловіки, які хочуть отримати відстрочку від служби в Збройних силах України, мають нотаріально підтвердити свою участь в утриманні дітей. Це особливо стосується розлучених чоловіків та тих, чиї діти народжені від різних жінок, з якими вони не проживають.

Основні вимоги нової постанови

1. Нотаріальне підтвердження участі в утриманні дітей:
Розлучені чоловіки повинні нотаріально завірити свою участь в утриманні своїх неповнолітніх дітей. Це стосується як аліментів, так і інших форм фінансової підтримки.

2. Договір між батьками:
Якщо діти народжені від різних жінок, з якими чоловік не проживає, то Територіальні центри комплектування (ТЦК) вимагатимуть договір між чоловіком та його колишніми дружинами. Цей договір повинен підтвердити, що чоловік бере участь в утриманні своїх дітей.

3. Підтверджуючі документи:
Чоловіки мають надати документи, що підтверджують факт їх фінансової участі в житті дітей. Це можуть бути банківські виписки, копії платіжних доручень або інші фінансові документи, які підтверджують регулярність виплат.

Головною метою цієї постанови є забезпечення справедливого розподілу військових обов’язків серед громадян. Уряд прагне уникнути ситуацій, коли деякі чоловіки можуть використовувати статус багатодітного батька для уникнення служби, не беручи при цьому активної участі в житті та утриманні своїх дітей.

Як сидяча робота може загрожувати життю?

Ця постанова вже викликала широкий резонанс серед громадськості. Деякі громадяни висловлюють підтримку, аргументуючи це необхідністю забезпечення справедливості та відповідальності. Інші ж вважають це зайвою бюрократичною перешкодою, що ускладнює життя багатодітним батькам.

Поради для багатодітних батьків

– Проконсультуйтеся з юристом:
Варто звернутися до юриста для оформлення всіх необхідних документів та укладання договорів з колишніми дружинами.

– Зберігайте всі фінансові документи:
Важливо регулярно зберігати всі документи, що підтверджують фінансову участь в утриманні дітей.

– Будьте готові до перевірок:
Готуйтеся до можливих перевірок з боку ТЦК, забезпечте наявність всіх необхідних документів для підтвердження своєї участі в утриманні дітей.

переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *