Бандерштат: український дух у слові

Щасливе
31.07.2017  11:33

На території фестивалю Бандерштат – 2017 буде працювати зона неформальної освіти, освітній проект молодіжного центру Волині та ГО “Школа Медіа-Патріотів”.

Мета площадки – це розбудова міцного проукраїнського інформаційного простору, що роками руйнувався спецслужбами РФ через практичні навчання населення засобам кричного мислення, протидії гібридній війні та викликам, що породжуються через мас-медіа. Допомога у створенні системи індивідуального психологічного самозахисту в умовах пропагандистської атаки.

Учасники зможуть почути та повчитися протидії та використанню пропаганди як інструменту нападу та захисту, навчаться створювати пропагандсиькі плакати на зразками графіки Ніла Хасевича для Української Повстанської Армії, спробують створювати мотиваційні вірші та пісні. Переглянуть сучасні елементи проукраїнської пропаганди у умовах новітньої російсько-української війни.

Навчання буде відбуватися 3 дні із 9:00 до 13:00 (орієнтовно) на території фестивалю. Кількість місць обмежена, для участі потрібно зареєструватися за електронною формою  та очікувати підтвердження про відбір.

Довідка:
Пропагандиська війна, що протягом останніх двох років розгорнулась в інформаційному просторі України та Російської Федерації – постає одним з ключових факторів. Це спричинило невротизацію і конфліктогенність у вітчизняному суспільстві. Так, зокрема, соціально-психологічні дослідження, які проводилися останній рік, свідчать, що в населення України проявляється цілій ряд психологічних проблем: загострюються фобійні та депресивні синдроми, актуалізуються латентні панічні атаки і конфлікти, параноїдальні манії, неврози і психози.
, , , , , , , , , , , , переглядів: 1 559


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *