“Благодійні внески” у діагностичному центрі зросли: рівнянка обурена сервісом

Щасливе
29.08.2017  12:18

Рівненська журналістка, Оксана Федас відвідала Рівненський діагностичний центр у зв’язку з незадовільним самопочуттям. Проте, виявилось, що тарифи на  прийом у лікаря зросли, а замість діагнозу дівчині порадили як вести сексуальне життя та призначили ліків від неіснуючої ангіни та вказали, де можна купити дороговартісні антибіотики. Про обурливий конфуз дівчина повідомила у редакцію “РІВНЯН”.

Що й казати, дивина! А ви стикалися з такими лікарями?

В Діагностичному центрі збільшилися “благодійні внески”. Якщо раніше за прийом потрібно було “пожертвувавти” 50-60 грн, то вчора за прийом в ЛОРа попросили 120. При цьому, лікар тут вперше мене розчарував. Мало того, що обладнання далеко не сучасне, так ще й за підсвітку якимось мікроскопом 250 (!) грн. В результаті приписали неіснуючу ангіну і антибіотики на 1000 грн. Ще й в подарунок послухала незрозумілу лекцію про свою вагу та рекомендації про сексуальне життя. Вирішила перепровіритися в приватному центрі. Там огляд на сучасному обладнанні коштує 100 грн і ще список ліків склав 114 грн. Тому наступного разу добре подумаю чи “жертвувавти” в державний заклад чи відвідати приватний.

Майже миттєво відреагував Головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука Роман Шустик:

, , , , , , , переглядів: 5 694


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *