В Україні триває війна, тож слід нагадати основні відомості, які можуть врятувати життя у скрутних обставинах.
Укритися, у випадку небезпеки, можна в кількох спорудах у місті. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому В.Росовський.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1424353156.jpg)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1424353164.jpg)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1424353171.jpg)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1424353180.jpg)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1424353188.jpg)
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/1424353196-1.jpg)
Нагадаємо, при загрозі безпеці та життю населення області перш за все будуть працювати сирени та гучномовці. Рівнян закликають керуватися виключно офіційною інформацією! Через FM-приймачі та телевізори інформація має починатися словами: “Увага, увага. Говорить оперативний черговий пункту управління облдержадміністрації“. Це основна інформація, якою слід користуватися, приймати до уваги під час надзвичайних ситуацій.
В області створено великий фонд захисних споруд. Вони знаходяться по всій території області.
Інформація про розміщення цих споруд у населених пунктах викладена на веб-сайтах обласної державної адміністрації (rv.gov.ua), районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та сайті Головного управління ДСНС України в області.
По Чорновола 89а не пускають в сховище. Навіщо публікувати адреси , якщо не пускають жінку з диьиною коли лунає сирена