Боротьба за посаду чи справжня перевірка: скандал у медицині Рівного

Щасливе
02.03.2024  12:00

Вже кілька тижнів активно обговорюють тему про звільнення головного лікаря Центральної міської лікарні – Кучерук Євген Філімонович. Спочатку він написав заяву на звільнення, далі відкрикав її. А цього тижня відбулися збори колективу, де більшість сказали, що готові захищати свого керівника і щоб він лишався на посаді до завершення воєнного стану.

Головлікар Рівненської міської лікарні залишає посаду

Думки з цього питання розділилися. Одні кажуть, що в 74 роки треба йти на заслужений відпочинок. Інші впевнені, що боротьба за посаду керівника медзакладу триває.

1 березня ж стало відомо, що виконувач обовʼязків міського голови Рівного Віктор Шакирзян підписав розпорядження про “Про проведення внутрішнього фінансового аудиту”.

Управлінню охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради доручено:
– провести внутрішній аудит фінансово-господарської діяльності комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоровʼя Рівненської міської територіальної громади;
– створити комісію для проведення внутрішнього аудиту фінансово-господарської діяльності комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров’я;
– надати звіт внутрішнього аудиту фінансово-господарської діяльності комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоровʼя міському голові до 1 квітня 2024 року.

Небайдужість важлива: рівняни врятували вихованця центру надання соцпослуг

В той час, коли одні щиро вірять в аудит. Бо ж саме він допомагає виявляти недоліки в управлінні фінансами медичного закладу, уникати втрат та зниження ефективності витрат. Він допомагає виявити ефективні шляхи використання фінансових ресурсів. Інші ж кажуть, що усі ці дії зроблені спеціально під “Кучерука”, щоб показати недоліки його керівництва.

Водночас час покаже!

переглядів: 721


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *