Чарівна рівнянка фіналістка престижного конкурсу краси (+ФОТО)

Щасливе
09.11.2017  11:24

Красуня рівнянка Тетяна Симонович претендує на високий титул у світі моди – МІС Принцеса України.

“Я Тетяна, мені 22 роки, я із Рівного, але проживаю і навчаюсь в Луцьку вже понад 6 років! З самого дитинства старалась бути різносторонньою дитиною,тому займалась   танцями (недовго), живописом, і відвідувала басейн де здобула багато перемог та досягнень. Певний час захоплювалась фотографією, але зараз надаю перевагу бути в кадрі.

На данний час шукаю себе, але вже близько до цього рішення – чим буду займатись по життю. На цю мить, Мрію як кожна дівчинка стати Міс Принцесою України, тому всі свої сили та емоції по максимум вкладаю в конкурс. Навчаюсь в Східноєвропейському національному Університеті на спеціальності “Фізичне виховання”, в майбутньому планую мати свою групу та навчати плавати, але лише після того як здійсню свої плани і цілі. Щодо того, що я люблю: Люблю посміхатися, для мене посмішка – спосіб вираження. Люблю тварин. Взагалі я людина дуже щира,з почуттям гумору, і завжди відкрита до спілкування,хоча іноді буваю дуже скромна,”- розповідає учасниця МІС Принцеса України.

Фото зі сторінки у Фейсбук Tetyana Simonovich

 

Ви можете підтримати красуню та допомогти їй здобути корону та титул Міс Принцеса України Інтернет 2017 в  інтернет голосуванні. Проголосувати можна тут: http://princessaua.com/vote

, , , , , , , переглядів: 3 377


На правах реклами


Один коментар
  1. Аля Серьога Зверев…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *