Чергові садочки Рівного: які відкриються і за яким графіком працюватимуть

Щасливе
21.05.2022  11:10

 

Комісія ТЕБ та НС 20 травня, затвердила перелік із десяти дошкільних навчальних закладів № 2, 39, 17, 45, 37, 56,51, 52, 32, Квасилівський ЗДО, в яких відновиться робота з 23 травня 2022 року.

За словами начальника управління освіти Рівного Богдана Туровича, мова йде про 53 групи, які зможуть прийняти до 800 дітей.

Садочки працюватимуть в обмеженому режимі — з 8.00 до 15.00 з обідом, але без сну. Такий графік обрали, зважаючи на досвід інших міст, які дозволили роботу дошкільних навчальних закладів.
“Як свідчить практика інших міст, переносити чи переміщати діток в укриття під час обіднього сну у разі тривоги неможливо — діти нервують, складно зробити це у належному порядку й темпі,” – відзначив Богдан Турович.

У групи набиратимуть не більше 15 діток. З ними працюватимуть не лише їхні вихователі та помічники, а й додаткові працівники з тих груп та садочків, які поки не відкрились. Також з усіма працівниками проведуть інструктажі та навчання з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Нагадуємо, першочергово до дитячих чергових садочків зараховуватимуть дітей, двоє батьків яких (або одинокі мама чи тато) працюють в критичній інфраструктурі: ЗСУ, правоохоронні органи, ДСНС України, цивільний захист, охорона здоров’я, хімічна промисловість, транспорт, електроенергетика, інформаційний сектор, телекомунікації, фінансовий сектор (за умови надання довідок з місця роботи).

Окрім того, сьогодні під час засідання ТЕБ та НС рекомендували приватним дитячим садкам відновити освітній процес за умови дотримання усіх вимог.

 

За інформацією Рівненської міської ради

переглядів: 342
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *