Чому рівнянам зручно одружуватися через ЦНАП

Щасливе
15.07.2019  14:49

Нещодавно у Рівненському центрі надання адміністративних послуг з’явилася нова послуга у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Тим самим рівняни тепер можуть укласти шлюб безпосередньо у ЦНАПі.

В чому переваги одруження саме в Центрі надання адміністративних послуг – ми вирішили дізнатися у заступника міського голови Рівного, безпосереднього керівника ЦНАПу Віталія ГЕРМАНА.

  • Уявімо, Ви молода пара, яка тільки плануєте одружитися. Для реєстрації шлюбу Ви звертаєтесь до Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному і Вас додатково консультують про порядок переоформлення паспорта громадянина України після зміни прізвища. Також, ми з задоволенням запропонуємо Вам попередньо зареєструватися в електронній системі керування чергою на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, адже попереду на Вас чекає незабутній медовий місяць, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Не забудьте і про матеріальний добробут родини – якщо Ви фізична особа-підприємець, після зміни прізвища, Вам необхідно внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
    Увесь цей спектр послуг Ви отримаєте у взаємодії з привітною командою, в комфортних умовах одного приміщення.
, , , , переглядів: 1 080
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *