Де рівнянам оформити субсидію на неопалювальний період

Щасливе
14.04.2024  10:00
Закінчився опалювальний сезон і з 1 травня по 30 вересня в Україні будуть розраховані субсидії на неопалювальний період. Інформуємо про те, де рівняни можуть оформити субсидії
Прийом громадян проводиться незалежно від адреси реєстрації. За адресою: м. Рівне, 16 Липня 49/51 створені зручні робочі місця для якісного прийому громадян та перевірки прийнятих справ, які підключено до програмного комплексу «Соціальна громада».
Для можливості якісного обслуговування більшої кількості громадян в приміщенні ЦНАПу обладнане віддалене робоче місце для прийому громадян щодо питань призначення житлових субсидій; прийом проводиться працівниками Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради за адресою: м-н Просвіти, 2, на віддаленому робочому місці № 20 згідно графіка в робочі дні, у вівторок – до 19 години. Зменшення часу, який заявник витрачає для отримання адміністративних послуг та покращення якості їх надання – головний пріоритет взаємодії Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному та Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.
Для зручності мешканців Рівненської міської територіальної громади, які проживають в смт. Квасилів, прийом документів та надання консультацій проводиться за місцем їх реєстрації (смт. Квасилів, вул. Б. Хмельницького, 2). Прийом проводиться щоденно в робочі дні.
Для мешканців мікрорайону «Ювілейний» необхідну допомогу з питань житлових субсидій можна отримати безпосередньо за місцем проживання. Віддалений прийом спеціалістами відділу з прийому житлових субсидій здійснюється в приміщенні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» РМР» (колишня поліклініка № 3, вул. Кулика і Гудачека, 3). Прийом громадян на даний час проводиться щосереди, в разі збільшення кількості звернень щоденний прийом в робочі дні буде відновлено.
Поштою документи потрібно надсилати на адресу органів Пенсійного фонду України в Рівненській області.
Консультації щодо прийому документів та порядку призначення житлових субсидій Ви можете отримати за телефонами: 0970037507; 0680422201. Також для Вас працює телефон гарячої лінії Департаменту соціальної політики 0671100523.
, , , , , переглядів: 78


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *