Де у Рівному навчають операторів БПЛА

Щасливе
26.03.2024  09:00

Важливість освоєння навичок керування дронами стає актуальною як ніколи. У  НУВГП на базі центру неформальної освіти  запустили  новий навчальний курс – «Оператор БПЛА». Слухачами можуть стати усі охочі від 14 років. Саме на цьому курсі ви отримаєте унікальну можливість освоїти ці навички та долучитися до нового етапу технологічного розвитку, що переписує правила гри.

Новий графік надання субсидій у ПМСД “Ювілейний”

Дрони військового призначення мають велике значення у сучасній російсько-українській війні. Але не менш важливі й цивільні дрони. У мирний час їх зазвичай використовують для того, аби зняти гарні пейзажі чи якісь події, активно застосовують у сільському господарстві, у детективній діяльності тощо. Сьогодні ж вони допомагають нашим військовим нищити ворога на передовій.  Завжди є потреба у досвідчених операторах, які можуть ефективно керувати дронами. Пройшовши базовий курс, ви навчитеся безпечному керуванню квадрокоптером у різних ситуаціях.

Під час навчання слухачі зможуть опанувати  необхідні для операторів знання, пов’язані з БПЛА, а саме: розвиток сфери застосування, види та нормативне регулювання БПЛА їхню будову, особливості застосування та ремонту; подивитися, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА.

Унікальність курсу — у складі викладачів. Частина авторів – це носії фундаментальних академічних знань. Поруч із ними курс створювали партнери  з досвідом розробки і виробництвом БПЛА, а саме ТОВ «Сервіс Будтранс».

Як отримати гранти на виготовлення дронів

До програми  підготовки входять:

  • тренувальні польоти на симуляторах і тренажерах;
  • нормативне регулювання застосування БПЛА;
  • основи виготовлення та ремонту;
  • практичне пілотування й операторська діяльність на БПЛА рівненського виробництва типу крило під кодовою назвою Wiman та типу квадрокоптер;

Курс містить 54 годин, у тому числі 15 годин роботи на симуляторі та 15 годин практичного пілотування. Тривалість навчання – 1,5 місяця.

Якщо ви бачите себе як повітряного оператора – цей курс є найвдалішою інвестицією у ваше майбутнє.

Після успішного завершення навчання ви отримаєте диплом оператора БПЛА.

За консультацією звертайтесь за тел. +380967002073

 

Юлія Родь,

 начальник Центру неформальної освіти НУВГП

 

 

, , , переглядів: 117


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *