Де у Рівному знайти неймовірні квіти з доставкою додому

Щасливе
07.05.2020  15:48

Квіти – це натхнення, вдячність, прояв уваги. Даруючи їх, ми робимо людину щасливішою і світ від цього стає трішки кращим. Життя в любові до ближнього стає стійким до негативу і невдач. Люди відчувають фальш і тягнуться за щирістю. Як побудувати бізнес на любові й щирості – розповідає власниця салону квітів “fLOVErs” Наталія СЕБА.

 

Чому ви прийняли рішення започаткувати власний проект?

– Одинадцять років я в цьому бізнесі, й настав час почати з чистого аркуша. Бо правда життя така: минуле назавжди залишиться таким, як відбулося. Але, майбутнє ми цілком можемо змінити. Я залишила минуле позаду й з новими силами поринула в роботу над своїм майбутнім. З чистого аркуша, з нового салону квітів “fLOVErs”, з упевненості, що все вийде найкращим чином, особисто для мене. Зі здійснення найзаповітнішої мрії – куточка раю, квіткового раю тут, на Землі. Здійснилось!

 

Що таке щирий бізнес? І за якими принципами він працює?

– Особисто для мене, бізнес – це любов. Любов до улюбленої справи, до того, чим ти займаєшся щодня, чому віддаєш себе сповна, не відчуваючи при цьому втоми. Кожна мрія, якщо вона істинно твоя, – здійснюється. Щирий бізнес – це мрія, яка втілилась. Важлива і найголовніша риса кожної людини як особистості – щирість, доброзичливість, чесне ставлення до клієнтів – і є запорукою успішного бізнесу. Люди дивляться глибше. Йдуть за комфортом, сервісом та емоціями.

Як ви завойовуєте довіру клієнтів?

– Я роблю те, що люблю, і люблю те, що роблю. Клієнти відчувають ці вібрації, тому докладати багато зусиль не доводиться. Іноді клієнти приходять за рекомендаціями, іноді просто помилуватись квітами, і мені приємно, що настрій їх лише поліпшується від побаченої краси. Краси, створеної для нас, людей, Богом, з любов’ю. Приємно, коли люди виходять з салону, придбавши квітучу орхідею, або ж декоративний вазон, посміхаючись від задоволення.

 

Гармонія у житті. Як ви її досягли?

– Сучасне життя важко назвати гармонійним, але кожен вирішує, як це життя прожити. В житті людини є два великих дні, день, коли вона народилась, і день, коли зрозуміла, для чого. Робити й любити те, що подобається, знайти баланс між кар’єрою і сім’єю і залишитись при цьому собою – це моя гармонія. Світом керує любов, тому найкраща моя місія – перебувати в любові, дарувати тим, хто поряд, бути вдячним за кожний світанок, підводити голову до неба не для того, щоб попросити, а поблагодарувати за побачену блакить неба.

Що вам надає сил, надихає?

– Улюблена робота, прекрасна сім‘я, подорожі, благодійні справи – ось мої джерела емоцій, які дають мені колосальну енергію і натхнення.

Що для вас квіти? Прикраса, вдячність, філософія чи бізнес?

– Квітковий бізнес – це мрія, яка здійснилась і перетворилась в реальність, а фінансовий аспект – приємний бонус . Квіти – це окраса нашого життя, радість, натхнення. Від них ми черпаємо емоції та радість сьогодення. Квіти – це вдячність і увага. Тому, якщо ви хочете прикрасити своє життя розкішними орхідеями та іншими екзотичними рослинами – завітайте в салон квітів “fLOVErs”, що на вулиці М. Карнаухова, 4, я вам радо допоможу.

В ПЕРІОД КАРАНТИНУ САЛОН КВІТІВ ЗДІЙСНЮЄ ДОСТАВКУ КВІТІВ, ТО Ж ПОСПІШАЙТЕ – ЗАМОВЛЯЙТЕ!

Контактна особа, власниця – Наталія СЕБА

, , , , переглядів: 1 023


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *