Діти-дітям: вихованці рівненської спецшколи зібрали кошти на два дрони

квиток на автобус
Щасливе
18.01.2024  09:25
22 грудня в Спеціальна школа в с. Тучин Рівненської обласної ради відбувся благодійний ярмарок під назвою “Навчаємо. Допомагаємо. Перемагаємо!». Учні школи, наслідуючи приклад дорослих, вирішили власноруч допомогти нашим захисникам, взявши активну участь в благодійному заході. На ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби як учнями, батьками, так і педагогами.
Впродовж дня панувала піднесена й урочиста атмосфера, яка об’єднала директора Ольга Ладюк, адміністрацію, школярів, батьків, педагогів та працівників закладу задля основної мети – допомогти воїнам Збройних сил України, які захищають нас на гарячому фронті.
– Під час благодійної ярмарки, де продавали власні вироби дітки з тяжкими вадами мовлення, а купували педагоги, батьки (значна частина їх є малозабезпеченими), проте нас об’єднало бажання допомогти воїнам ЗСУ. Ми перша Спеціальна школа, яка показала такий результат, – розповідає директор Ольга ЛАДЮК. – Спільними зусиллями педагогів, працівників школи, батьків, учнів було зібрано 32 722 грн. на підтримку ЗСУ. Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість та підтримку Збройних Сил України!
Цікавим є той факт, що на ярмарці учень продав картину, яку написав татко, який боронив Маріуполь. Зараз він у Запоріжжі.
Усі зібрані кошти перерахували на рахунок БФ “Відповідальні українці” з метою придбання 2-х іменних дронів для ЗСУ. 9 січня 2024, дрони було презентовано у навчальному закладі. Дітки та працівники мали можливість потримати дрони у своїх руках та задати питання про роботу цієї техніки. Іменні дрони будуть передані Рівненському розвідувальному батальйону.
переглядів: 62


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *