Для новонароджених у Сарненській центральній районній лікарні закупили сучасне обладнання

Щасливе
27.09.2017  11:44

Небайдужість кожного робить дива. Так, нещодавно, завдяки благодійному фонду “Допомагати просто!” і клієнтам ПриватБанку Сарненська центральна районна лікарня отримала сучасне обладнання на понад 90 тисяч гривень.

Лікарню в Сарнах було вибрано не випадково. Адже саме Сарненський район лідирує на Рівненщині за кількістю народжених діток. Для порівняння, якщо в Рівненському обласному перинатальному центрі щороку народжується близько 3 тисяч дітей, то в сарненському пологовому – 1,5 тисячі.

– Ми сьогодні з доброю і приємною місією в місті Сарни. Вже шість років працює благодійний фонд “Допомагати просто!”. Двічі вручали обладнання в обласному центрі, а зараз хочемо обігріти теплом якомога більше районів, – пояснює директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій ВОЙТЕНКО.

Необхідні для лікарні апарати лікарі обирали самостійно. Так, для новонароджених закупили два компактні монітори пацієнта PRIZM3 ENST та додаткові датчики. Таке обладнання допоможе контролювати стан найменших пацієнтів. З перших хвилин народження можна буде спостерігати такі параметри, як частота серцевих скорочень, дихання, насиченість крові киснем і т.д. Лікарі пояснюють, що особливо апарат необхідний для тих діток, які мають фізіологічні відхилення під час народження. Монітори полегшать роботу працівникам і допоможе постійно спостерігати за станом дитини.

Коштами благодійників придбали ще й шприцевий насос Неасо SN-50C66. Насос необхідний при патологіях немовляти, коли потрібне регулярне введення лікарських препаратів у максимально точному дозуванні.

– У той час, коли медицина перебуває в ненайкращому стані, ми змушені знаходити благодійників та спонсорів, таких як ПриватБанк, – розповідає головний лікар комунального закладу “Сарненська центральна районна лікарня” Василь ІВАНЮК. – Будь-яка допомога – завжди суттєва. На сьогоднішній день, майже 80% жінок народжують з певними проблемами. Для того, щоб моніторити ситуацію і наші дітки, наше майбутнє, були здорові – закуплені речі просто необхідні. Від держави таких коштів очікуватися не доводиться, тому ми дуже вдячні благодійникам.

Головний лікар додав, що весь колектив лікарні тепер теж буде активно підтримувати Благодійний фонд “Допомагати просто!” та робити пожертви заради благородної справи.

Читайте також: Де купити хороший монітор

Не стоїть осторонь проблем медицини і міська влада. Міський голова Сарн Світлана УСИК розповідає, що хоч лікарня і фінансується з районного бюджету, депутати знаходять кошти й активно долучаються до допомоги. Так, нещодавно за кошти міського бюджету купили наркозно-дихальний апарат, який не мінявся в лікарні вже більше 30 років.

– Нам дуже приємно, що благодійники і ПриватБанк долучилися до допомоги й закупили необхідне обладнання, – додає Світлана Усик. – Ми повинні спільними зусиллями оснащувати лікарні, а поки сподіваємось, що депутати таки приймуть медичну реформу, яка вкрай необхідна, і лікарні будуть краще розвиватися й фінансуватися.

Вже зовсім скоро обладнання буде встановлене і почне працювати на користь найменших пацієнтів Сарненської центральної районної лікарні. У свою чергу, Юрій Войтенко пообіцяв, що невдовзі ПриватБанк з фондом “Допомагати просто!” знову завітає в заклад з черговою допомогою.

– Фонд існує завдяки тому, що ми маємо небайдужих громадян. Це кошти не банку, а клієнтів, і кожен благодійник регулярно отримує звіт про витрачені кошти, – завершує директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку. – Впевнений, що на початку наступного року ми знову завітаємо до Сарн.

Тим часом, у фонді закликають всіх небайдужих приєднатися до проекту. Допомагати – це дійсно просто! Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

Оксана ФЕДАС.

Фото автора

, , , , , , , , , , переглядів: 2 484


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *