До кінця березня в Укрпошті знижка 50% на комісію за оплату комунальних послуг

квиток на автобус
Щасливе
17.03.2022  12:30

На період з 15 березня по 1 квітня 2022 року Укрпошта вдвічі знизила комісію за оплату комунальних послуг у відділеннях.

Раніше в Укрпошті діяла акція “Щасливі години”, коли в першій половині дня діяли знижки на комісію на оплату комунальних послуг. Проте в компанії, щоб фінансово підтримати клієнтів в цей складний період, і дати всім, в кого є можливість, оплатити комунальні платежі, вирішено продовжити дію акції на повний день до кінця березня.

“Економіка країни має функціонувати на всіх рівнях. І допомогти в цьому може кожен з нас, сплативши комунальні, перерахувавши податки, замовивши товар чи послугу в підприємця. Окупант хоче бачити Україну, паралізовану страхом, тому ми все маємо зробити для того, щоб країна працювала і рухалася ще інтенсивніше, ніж до війни. Ми в Укрпошті сприяємо цьому, як можемо: відкриваємо відділення, відновлюємо послуги, надаємо свої відділення і транспорт для гуманітарних потреб тощо. Сьогодні ще одна ініціатива, направлена на укріплення економіки – до 1 квітня у відділеннях Укрпошти можна оплатити комунальні платежі зі знижкою 50% на комісію. Це обійдеться нам в кілька мільйонів, але таке рішення необхідне і правильне. Тому закликаю всіх скористатися послугою і вчасно оплатити платіжки за лютий”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський

Нагадаємо, станом на 15 березня в Укрпошті працює 4 799 відділень. Окрім цього на маршрути, де це безпечно, виїжджають пересувні відділення.

Звертаємо увагу, що Укрпошта працює майже в усіх областях. В регіонах, де активні воєнні дії, з певними обмеженнями. Актуальну інформацію про роботу відділень Укрпошти можна перевірити за посиланням.

, , , переглядів: 737


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *