“До кращого нам ще далеко”, – рівнянка порівняла карантин в Австрії та в Україні

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
14.04.2020  12:30

“До кращого нам ще далеко”, – рівнянка порівняла карантин в Австрії та в Україні

 

Рівнянка Оксана Федас зараз проживає в Австрії. В країні зараз теж відбувається поширення коронавірусної інфекції. Водночас Австрія першою серед країн Європи вже починає зменшувтаи карантинні обмеження – завдяки чому австрійцям це вдалося – Оксана поділилася власними роздумами. А також зауважила, чому Україні до такого завершення пандемії ще довго.

Австрія – країна, яка першою в Європі почала послаблювати карантин.
Уже у вівторок тут починають працювати невеликі магазини, відкриваються будівельні та садові ринки. Вже більше тижня уряд реєструє позитивну статистику: кількість людей, що видужали значно перевищує кількість тих, хто захворів. Хоча, є й інша статистика: на 9-млн Австрію захворіло більше 13 тис осіб + країна межує з Італією. В чому ж секрет? Безсумнівно, велика заслуга уряду, який швидко відреагував і запровадив жорсткий карантин, але найбільше зробили саме ЛЮДИ!

Австрійці прекрасно розуміють, що успішність карантину залежить від кожного, тому чемно носять масочки (обов’язково тут лише в аптеках та супермаркетах) та НЕ збираються натовпами. Сьогодні стала свідком, як у парку поліція підходила до компанії з 5 людей та просила розійтися. Навіть гуляти не заборонено, просто поодинці. ВСЕ. Нічого надзвичайного та надлюдського. Люди просто об’єдналися, кожен взяв на себе відповідальність і разом подолали кризу. У зв’язку з Пасхою, навіть церкви були відкриті, але не для служб та освячення кошиків. Захотів – зайшов помолився і вийшов.

А в Україні що? Гортаю стрічку і в тихому шоці. Доки одна частина українців не може вийти на роботу, сидить з дітками по квартирах, інша – керується принципом “моя хата скраю”. Йде до церкви святити вербу, сліпо, ніби від цієї гілочки залежить їхнє життя. А ще частина умудряється виїжджати на природу і жарити шашлик компаніями. Ніякої відповідальності і спільної роботи задля покращення. З таким підходом, не бачити українцям кінця карантину, як і кращого майбутнього, ще довго й нудно, а шкода.

, , , , переглядів: 556
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *