До Рівного приїде переможець шоу “МастерШеф” Євген Клопотенко

Щасливе
26.03.2019  11:00

Цього тижня до Рівного приїде переможець шоу “МастерШеф” Євген КЛОПОТЕНКО, він презентуватиме у нашому місті “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні.

Автор проекту, кулінарний експерт – Євген Клопотенко наголошує, що шкільне харчування – це частина навчального процесу, який впливає на виховання молодого покоління українців. Він наголосив на необхідності створення основ для розвитку культури здорового харчування в Україні, починаючи зі шкіл, з метою сприяти змінам у ставленні до культури харчування на національному рівні.

У Рівному тему зміни шкільного харчування підняли журналіст, депутат міської ради Олександр Курсик та засновниця сімейного клубу “Пузата мама” Оксана Кравець. На заході буде представлено Збірник, а учасники зможуть продегустувати декілька страв з нового збірника.

Зустріч з Євгеном Клопотенко та його командою відбудеться вже 29 березня, у п‘ятницю.

Місце проведення: Рівненська гуманітарна гімназія, вул. С.Ковалевської, 17.

Початок о 13:30. До участі запрошуються представники управління освіти, директори шкіл, підприємці, що надають послуги харчування, батьківські комітети, учнівське самоврядування.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSele6PFmbkgvAmwdI9k4yKd5XHM89Hl07r8rhHKUhI79FDQBA/viewform.

, , , , переглядів: 1 165


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *