До Туреччини з ID-карткою: рівнянка протестувала оновлений паспорт

Щасливе
18.09.2017  15:26
Рівненська журналістка Оксана Федас  протестувала “новинку” – полетіла до Туреччини (Кемер) з ID-карткою. Про тонкощі безвізового сервісу  розповіла для РІВНЯНИ.
Насправді при перетині кордону нічого суттєвого не міняється. Не потрібно сплачувати жодних внесків чи стояти в окремій черзі. Єдина відмінність – замість ставити відмітку про в’їзд в країну в закордонний паспорт, видають спеціальний папірчик. Його потрібно зберігати впродовж всього перебування в країні та носити його разом з паспортом нового зразку при собі, на випадок, якщо спитає місцева поліція. Якщо ж під час відпустки вам туроператор видає спеціальний ваучер, то додаткові документи, крім ваучера, носити з собою не треба.

Під час повернення додому, прикордоннику також потрібно пред’явити разом з паспортом документ зі штампом, де він поставить другу відмітку про перетин кордону.

До слова, на українську ID-картку в Туреччині реагують з посмішкою: “О, Україна” :). Жодних запитань чи проблем не виникає, хоч в готелі, де я була, туриста з ID-карткою бачили вперше.

, , , , , , , , , , , , переглядів: 1 481


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *