“Допомагати просто”: Рівненській обласній дитячій лікарні закупили сучасне обладнання

Щасливе
11.09.2017  17:00

З нагоди Міжнародного дня благодійності, який відзначають у багатьох країнах світу 5 вересня, представники ПриватБанку передали для Рівненської обласної дитячої лікарні сучасне та дуже необхідне медичне обладнання.

– Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто” заснований у 2011 році ініціативою ПриватБанку і функціонує завдяки відшкодуванням, які отримує від клієнтів ПриватБанку. При кожному обслуговуванні клієнтів ми нагадуємо, що при бажанні та наявності коштів, кожен клієнт може стати благодійником, – пояснює директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій ВОЙТЕНКО. – Хочу сказати, що з кожним роком благодійників все більше і більше. Ми бачимо, як сприймають ці добрі справи клієнти, і нас дуже надихає, що завдяки нашим клієнтам-благодійникам ми можемо робити такі гарні речі, як сьогодні.

 

Юрій Войтенко додає, що лише за чотири місяці (з квітня по серпень) поточного року вдалося зібрати більше 20 млн грн, які використали на допомогу дитячим будинкам, на придбання спеціального обладнання для лікарень та допомогу армії. Всього ж за весь час роботи Фонду було зібрано близько 60 млн гривень. Діяльність Фонду “Допомагати просто” абсолютно прозора. Всі благодійники можуть побачити, на що були використані їхні кошти, на сайті Фонду https://blago.privatbank.ua.

Фонд “Допомагати просто” творить добро по всій Україні. Не оминув він і Рівненську обласну дитячу лікарню. За словами головного лікаря Віталія БОЙКА, що найбільш потрібне для лікарні, вирішував сам медперсонал. Отож, завдяки спільним зусиллям клієнтів та працівників ПриватБанку, які внесли свою лепту на благодійність, у лабораторії клініки з’явився сучасний німецький автоматичний аналізатор HumanCount 80 TS (з комплектом реагентів на один рік роботи) та обладнання для неврологічного відділення – електроенцефалографічний комп’ютерний комплекс (ЕЕГ)  з відеореєстрацією поведінки дитини BRAINTEST-24.

– Сьогодні ми маємо приємний приклад соціального партнерства від ПриватБанку. Це немала сума – 520 тисяч. У нас в Україні багато благодійних організацій, та інколи люди насторожено ставляться до фондів. Але сьогодні ми побачили приклад предметного використання цих коштів, –  зауважила під час презентації обладнання заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО.

Як стверджують лікарі клініки, користь від подарунків просто неоціненна. Так, автоматичний аналізатор HumanCount 80 TS дозволяє лише за 30 секунд робити аналіз крові за 22-ма параметрами. При цьому, людський фактор абсолютно виключений, а для такого аналізу потрібна мінімальна кількість крові – всього 0,02 мл. У порівнянні, для звичайного аналізу в дитини беруть 1-2 мл. Аналізатор уже працює на максимальну потужність і дозволяє робити до 80 аналізів в годину.

– Цей невеличкий апарат ну дуже нам потрібний. Адже до сьогодні в нас лаборант сидів і сліпав в мікроскопи, а в ХХІ столітті це, я вважаю, неприйнятно, – продовжує Віталій Бойко. – Тим більше, коли потрібно зробити аналізи для немовляти – 1-2 мл крові взяти важко, та й для дитини болісно. Але тепер ми можемо терміново виконувати аналіз з мінімальною кількістю крові й одразу ж приступати до лікування.

Щодо ЕГГ, то він дозволяє своєчасно діагностувати судомні стани у дітей, підтвердити або спростувати епілептичну природу нападів та розпочати ранню терапію. Як зауважують лікарі, такий метод надзвичайно точний, сучасний та абсолютно не шкідливий. Якщо раніше на подібні обстеження дітей відправляли на Київ, то тепер 30-40 пацієнтів за місяць зможуть пройти обстеження в Рівненській обласній дитячій лікарні.

Закуплене обладнання вже на повну працює в лікарні та допомагає і лікарям, і маленьким пацієнтам спільними зусиллями долати недуги.

У свою чергу, в Фонді закликають всіх небайдужих приєднатися до проекту. Допомагати – це дійсно просто! Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

Автор – Оксана Федас

, , , переглядів: 1 264


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *