Доступна міжнародна доставка посвідчення водія ще у 8 країн світу

квиток на автобус
Щасливе
23.12.2023  19:00

Послуги сервісних центрів МВС стають все більш доступними за кордоном. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, за межі країни виїхали багато українців. Але навіть за тисячі кілометрів вони можуть отримувати одні з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.

«До сьогоднішнього дня послуга була доступною у чотирьох європейських країнах, а саме в Польщу, Чехію, Німеччину, Італію. Відсьогодні додається ще вісім країн, в яких громадяни України зможуть замовити посвідчення водія», – наголосив заступник Міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

Міжнародна доставка посвідчення водія тепер доступна ще у 8 країн Європи: в Угорщину, Молдову, Словаччину, Румунію, Іспанію, Литву, Латвію та Естонію.

Замовлення посвідчення водія за кордон доступне в Кабінеті водія. Цією опцією можуть скористатись ті кермувальники, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Як скористатись послугою

Для замовлення міжнародної доставки, необхідно увійти в Кабінет водія. Після авторизації виконати такі дії:

вказати причину обміну посвідчення;

обрати міжнародну доставку;

ввести адресу отримання замовлення;

сплатити за послугу.

Заявка обробляється в сервісному центрі МВС, після виготовлення посвідчення водія, готовий документ ДП «ІНФОТЕХ» передає Укрпошті. А поштовий оператор відправляє за кордон на вказану адресу. Термін міжнародної доставки – близько 15 днів.

Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн.

Нагадаємо, що Головний сервісний центр МВС запустив міжнародну доставку посвідчення водія 16 жовтня цього року.

«Послуга надається через Кабінет водія, і з початку її запуску нею вже скористалися більше 2000 осіб», – зазначив Богдан Драп’ятий. Найбільше з них у Польщу – 1 666, в Німеччину – 275, у Чехію – 72 та в Італію – 33.

Уже зараз українці можуть онлайн обмінювати посвідчення водія з доставкою у 12 країн світу. А ми продовжуємо працювати над розширенням географії надання послуг сервісних центрів МВС, аби вони були доступні кожному. Послуга реалізована завдяки співпраці ДП «ІНФОТЕХ» та АТ «Укрпошта».

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 68


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *