“Друга ріка” подарувала рівнянам довершену “Піраміду” (+ФОТО, ВІДЕО)

Щасливе
02.03.2018  10:53

“Друга ріка” подарувала рівнянам довершену “Піраміду” (+ФОТО, ВІДЕО)

Рівняни познайомились із концертним звучанням сьомого студійного альбому «Друга Ріка» – «Піраміда»  вчора, 1 березня у міському палаці культури “Текстильник”.  

Дев’ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом спричинили бурю захвату в концертному залі. Глядачі мимоволі вистрибували з насиджених теплих місць і хвилею оплесків обдаровували улюблених артистів.

Концерт тривав  2 години, впродовж яких гурт виконав для своїх шанувальників майже усі пісні з нового альбому. Проте хіти “Другої ріки”, які фани полюбили ще 10, а то й 20 років тому – пісні “Фурія”, “Відчиняй”, “День/Ніч”, “П’ю з твоїх долонь”, “Так мало тут тебе” неабияк потішили публіку.  Чуттєвий і драйвовий концерт став яскравим відкриттям весни!

Після виконання чуттєвих композицій з нового альбому глядачі були щиро розчулені мелодійною лірикою. Фронтмен гурту, Валерій Харчишин зауважив, що краще не співати сумних пісень і запалив інші емоції, гарячі і бурхливі, чим неабияк порадував свого слухача.

  

Чи викликали рокерів “на біс!”? Безумовно і беззаперечно. Це було неймовірно!

, , , , , , , , , , переглядів: 1 206
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *