Думав, що втратив півтіла, а нині – учасник міжнародних змагань в США

квиток на автобус
Щасливе
13.01.2024  22:36

 

Євген проходить реабілітацію в госпіталі на Рівненщині. Тут всі захоплені його прагненням до боротьби та бажанням повернутися до повноцінного життя.

Поранення Євген отримав під Бахмутом, коли ворог обстрілював їх позиції. Тривалий час захисник взагалі був нерухомим. Проте його внутрішнє прагнення до того, щоб не просто лежати, внесло в нього таку силу, що він намагався не виходити, а навіть виповзати з палати просто на четвереньках. Це стало ключовим для нього, оскільки дозволило відновити віру у власні сили. Фахівці з реабілітації вражені його вольовими зусиллями та витривалістю. Вони цікавилися, звідки він черпав таку силу, але зрозуміли, що Євгенова жага до життя настільки переповнює, що навіть у складних обставинах він не зупиняється.

Під час періоду реабілітації він активно працював і працює над власним фізичним відновленням. Йому вдалося здійснити перші кроки в басейні, і тепер він має можливість самостійно відвідувати Рівне. Майже без допомоги він користується громадським транспортом та впевнено пересувається по місту.

Днями стало відомо про те, що саме Євген візьме участь у міжнародних змаганнях Повітряних Сил США. До речі, на цих змаганнях Національна збірна комаа України візьме участь вперше.

Загалом відбіркова комісія обрала 30 учасників української команди серед 168 військових та ветеранів з різних куточків країни. Серед них і Євген, що раніше служив у 14 окремому стрілецькому батальйоні. У березні команда змагатиметься в Лас-Вегасі (Штат Невада), виступаючи на міжнародних змаганнях Повітряних Сил США.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

переглядів: 43


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *