“Дві години твердості повстанського духу в складний час!”, – рівняни про допрем’єрний показ фільму “Червоний”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.08.2017  09:16

“Дві години твердості повстанського духу в складний час!”, – рівняни про допрем’єрний показ фільму “Червоний”

16 серпня у Рівному відбувся дoпрем’єрний покaз нoвого укрaїнського худoжнього фільму «Червoний». «Чeрвоний» – це гостросюжетнa іcторико-пригодницькa дрaма, створенa за підтримки Дeржкіно Укрaїни. В основу сценaрію cтрічки ліг однойменний ромaн Андpія Кoкотюхи, який у 2012-му рoці отримaв спеціaльну відзнaку «За нaйкращий історико-пaтріотичний твіp» Міжнaродного літерaтурного конкурсу «Коронaція словa».
Сергій Мерчук

Пишу під враженням!!
“Поводир”,”Гіркі Жнива”,”Жива”,”Хайтарма”- безумовно фільми, які надихають і які Українці чекали, і вони були стартом нового вітчизняного кіноматографу !
Але “Червоний”-Певно перший Український Фільм, який не дозволяє під час перегляду плакати, а навпаки вдихати на повні груди і жити, 2 години твердості повстанського духу в складний час!

P.S.До сьогодні моїми улюбленими акторами були Мел Гібсон,Віл Сміт та Іван Миколайчук, але після перегляду з впевненістю можу сказати,що головний герой Данило Червоний (Bereza Mycola ) повноцінно вливається в ці ряди!!))

Світлана Омельчук

Люблю Украіну! Тільки що з передпрем’єрного перегляду украінського фільму-трилогіі “Червоний”. Мало сказати вражена..Я відкрутила в пам’яті настанови мого мудрого батька в далеких 80-х(сьогодні 5 років ,як його не стало десятника УПА).” Не все так буде,Украіна буде вільною,комуністи і комсомол закінчаться”-токмачив мені піонерці-комсомолці.Я пшикала..Фільм вражаючий вестерн з історичною драмою і з потужними молодими акторами(на 80% дебютанти)і знімався в Кривому Розі.Шкода,що мій син ще малий для такого історичного фільму

Олексій Муляренко

Відвідав прем’єру історичного фільму “Червоний”. Емоційна стрічка, яка протягом всього перегляду тримає глядача в напрузі.

Рекомендую усім! Фільм дуже цікавий, який точно не залишить байдужим нікого.

Якісний український кінопродукт необхідно підтримувати, адже це своєрідний культурний фронт на якому ведеться ще одна боротьба за Україну та її незалежність!

Алла Ліхачова

Емоції ПІСЛЯ в рази перевершили очікування ДО??? 

 

, , , , , переглядів: 1 235
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *