Екс-секретар Рівнеради став доктором наук

квиток на автобус
Щасливе
31.01.2024  13:20
Екс-секретар Рівнеради Сергій Паладійчук повідомив про завершення важливого період тривалістю у 4,5 роки. Мова йде про навчання в аспірантурі Київський національний університет імені Тараса Шевченка Кафедра парламентаризму.
Сергій Богданович захистив дисертації на тему «Організація оцінювання якості діяльності регіональних органів представницької влади в Україні”. Тема актуальна та дуже важлива у теорії та практиці ефективного місцевого самоврядування. Тим самим Сергій Паладійчук здобув ступінь ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ зі спеціальності ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ.
– Хочу подякувати усім, хто вірив, допомагав та підтримував. Перш за все – моїй сім’ї та родині – дякую за терпіння та розуміння, друзям та близьким – за підтримку та сприяння, колегам та науковцям – за конструктивну критику та спрямування наукової думки! Дякую усім та кожному! Дякую ЗСУ та всім оборонцям, які надали можливість цього досягнути! Вірю у Перемогу та світле успішне майбутнє нашої гордої та сильної України, – розповів Сергій Паладійчук.
переглядів: 62


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *