Фонд “Допомагати просто!” увійшов у трійку найкращих благодійних фондів України

Щасливе
03.04.2017  16:03

У Києві пройшла церемонія нагородження переможців V національного конкурсу “Благодійна Україна-2016”. Аби привітати благодійників, на захід завітала дружина Президента Марина Порошенко.

“У ці непрості часи, які переживає наша держава, благодійна діяльність українців і наших міжнародних друзів є вагомим внеском у збереження і розбудову європейської України”, – зауважила вона.

Фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” потрапив у трійку найкращих. Анна Павлова, голова фонду, зазначила, що це перемога усієї команди, показник високої довіри меценатів. Вона подякувала керівництву банку за можливість працювати над проектом, усьому колективу – за співпрацю, а клієнтам ПриватБанку – за небайдужість і фінансову підтримку.

допомагати просто

допомагати просто

Фонду “Допомагати просто!” і ПриватБанку вдалося реалізувати не одну добру справу. Клієнти та співробітники ПриватБанку за п’ять років співпраці зібрали на благодійні проекти майже 59 млн грн. У його проектах вже взяли участь більше 700 тисяч жителів України, а основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дитячим будинкам і створення необхідних умов для ефективного лікування в Україні дітей з онкологічними захворюваннями. Допомагає фонд і пораненим бійцям АТО та захисникам на фронті.

 

Рівняни можуть перевірте наявність ліків в лікарнях онлайн

 

Зокрема в рамках програми фонду “Допомагати просто!” для Рівненської дитячої лікарні придбано протимікробні та антибактеріальні засоби, препарати для репарації тканин, електрокардіограф, шприцевий насос і монітор пацієнта. Загальна вартість допомоги, зібраної клієнтами банку, становить понад 270 тис. гривень. Потрібним обладнанням та ліками вже користуються у відділенні інтенсивної терапії.

допомагати просто

Нагадаємо, перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Приват24 і в мобільному додатку. Всі перерахування у рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

, , переглядів: 1 099Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *