Голів правління ОСББ та Управлінські компанії Рівного закликають здати акти готовності

квиток на автобус
Щасливе
14.10.2023  11:00
Станом на 11 жовтня акти готовності надали 155 ОСББ з 468. Управлінські компанії надали 285 актів готовності з 341. У Департаменті інфраструктури та благоустрою нагадують усім головам ОСББ та управлінським компаніям, що надзвичайно важливо здати акти готовності до опалювального сезону. Наявність цього документу свідчить про те, що у будинку здійснено усі необхідні підготовчі роботи і він готовий до того, аби відбулося наповнення систем.
Відсутність актів готовності підвищує ризики, що в процесі заповнення у системах можуть статися прориви. Акт готовності — це необхідний мінімум, аби “Рівнетеплоенерго” могло подати тепло в будинок.
“Це не наша забаганка, а вимога законодавства і кожен балансоутримувач зобов’язаний його дотримуватися. Адже “Правила технічної експлуатації теплових установок та мереж” затверджені на державному рівні. Якщо ж акти не будуть здані, ми просто не зможемо, не матимемо права подати тепло у будинок. Бо якщо зробимо це, можуть виникнути аварійні ситуації, підтоплення, а отже, буде завдана шкода майну. Тож наголошую: акт готовності будинку до опалювального сезону — обов’язковий документ, без якого тепло в будинок просто не подаватиметься,” – каже директор ТОВ “Рівнетеплоенерго” Олександр Ющук.
Просимо усіх голів ОСББ та Управлінські компанії підготувати будинки до нового опалювального сезону.
переглядів: 207


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *