Голова ОТГ з Рівненщини запустив проект LIFT OTG

Щасливе
29.10.2019  11:07

На Рівненщині підходить до завершення проект LIFT на посади голів райдержадміністрацій Рівненщини. А голова ОТГ на Рівненщині вже встиг розпочати новий «LIFT OTG 2020».

Так, голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов хоче підсилити свою команду та знайти тих активних, прогресивних людей, які готові стати в майбутньому депутатами об’єднаної територіальної громади.

 

«Ми не знаємо, що буде «завтра», але якщо Бог сподобить мене бачити знову головою ОТГ, то мені хотілося б скористатися Заборольським командним досвідом 2015 року, де я був кандидатом на голову і зі мною 15 кандидатів у депутати. Всі 15 кандидатів обрані депутатами і за мене проголосувало 82%». І командна робота була весь час, тому і маємо такі результати. Що стосується нашого з вами об’єднання, більшість депутатів не хотіли цього, але це ж команда – вони повірили, що так буде краще всім нам, і я в це вірив…, і поки що вірю в це ще…

Тому, мені дуже хотілося би бачити біля себе лише однодумців і справжню команду. Якщо Ви є такі – я чекаю на Вас», – написав Микола Шустов.

, , , , переглядів: 825
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *