Громадські активісти вимагають відновити безоплатний пільговий проїзд у Рівному

02.08.2020

Громадські активісти вимагають відновити безоплатний пільговий проїзд у Рівному

 

ГО “Рівне Разом” та Віктор ШАКИРЗЯН вимагають від міської влади відновити пільговий проїзд у громадському транспорті, як у маршрутних таксі, так і тролейбусах.

Для цього активісти закликають владу скликати комісію ТЕБ і НС та прийняти відповідне рішення.
Члени громадської організації вже розпочали збір підписів у підтримку відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті. Адже представники пільгових категорій вже не раз зверталися до ГО “Рівне Разом” з вимогою допомогти розв’язати це питання.


До слова, сусідні міста, такі як Луцьк, Тернопіль, Ужгород та інші відновили пільгові перевезення. У Рівному ж влада не поспішає цього робити, і наше місто лишилося єдиним обласним центром у Західній Україні, де пільговиків досі возять у транспорті за гроші.
Тим самим це підтвердження, що влада міста не поспішає захищати права своїх мешканців.
Якщо влада Рівного далі буде ігнорувати вирішення цієї проблеми, яка хвилює тисячі містян, ГО «Рівне Разом» та громада звертатимуться до вищого керівництва держави, а також розпочне акції протесту, щоб прискорити розв’язання цього питання та захистити інтереси мешканців Рівного.

ВИМОГА ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ РІВНОГО-
ВІДНОВИТИ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ
Громадська організація «Рівне Разом» звертається до міського голови Рівного Володимира Хомка з вимогою ВІДНОВИТИ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ. Наша організація звертається до міського голови з вимогою найближчим часом скликати комісію ТЕБ і НС з метою ухвалення відповідного рішення в інтересах рівнян.
Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли за умов карантину та економічної і соціальної кризи міська влада обмежує рівнян у їхніх правах. Нагадуємо, що прямим обов’язком органів місцевого самоуправління є захист прав та інтересів громадян.
У випадку подальшого ігнорування існуючої проблеми міською владою, ГО «Рівне Разом» та рівняни залишають за собою право на протестні акції та звернення до вищого керівництва держави.
Довідка. У Житомирі пільговий проїзд відновлено з 22 травня, у Тернополі з 25 травня, у Івано-Франківську з 25 травня, у Луцьку з 1 червня, в Ужгороді з 2 червня, в Хмельницькому з 12 червня, у Львові з 9 липня, у Чернівцях з 14 липня.
Таким чином, наразі Рівне залишається єдиним обласним центром Західної України, де ігноруються права соціально незахищених громадян.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *