Хірург року у Рівному: Володимир Красько

квиток на автобус
Щасливе
11.12.2023  08:09

Хірург, який оперує без болю. Це широкопрофільний лікар, котрий займається лікуванням найрізноманітніших патологій малоінвазивними або класичними оперативними методами. Відомий хірург для дітей та дорослих, провідний фахівець, чиї руки неодноразово лікували та рятували життя. 

Володимир КРАСЬКО завжди в ногу з часом. Використовує у своїй практичній діяльності передові методики та обладнання, щоб забезпечити максимально короткий термін операції та реабілітації. Організував, очолює та розвиває першу приватну дитячу поліклінічну хірургічну практику в медикаментозному сні-седації. Там же виконує всі операції для дорослих, які можливо виконати під місцевою анестезією.

Серед спектру послуг:

➢ консультативний прийом лікаря хірурга

➢ огляд та діагностичні процедури

➢ хірургія для дорослих та дітей

➢ естетична хірургія

➢ медична подологія

➢ УЗД

Слід зауважити, що в цього лікаря можна отримати консультацію online, але слід розуміти, що не всі питання можна вирішити в режимі телемедицини. 

Що стосується серйознішої хірургії приватного сектору, важливою є співпраця з ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”, де виконуються складні операції в умовах стаціонару приватної клініки. Зокрема: класична, лапароскопічна, лазерна та естетична хірургія для дітей та дорослих.

Крім надання вище перелічених послуг, ми також гарантуємо:

+ індивідуальний підхід до кожного пацієнта

+ надійне дотримання лікарської таємниці

✓ комфортний таймінг прийому та лікування

✓ сучасну діагностику 

+ якісну хірургію за умов сьогодення

✓ ретельний післяопераційний супровід

Адже один з хештегів, а і зрештою принципів Володимира Григоровича: #лікар_завжди_поруч. 

При отриманні травм або наявності інших ургентних симптомів, що потребують хірургічної допомоги, приватна послуга також можлива за умов робочого графіку. 

Володимир Красько не стоїть на місці й у напрямку хірургії одного дня. Лапароскопія це основний напрямок та, звісно, ряд інших сучасних методик, якими володіє лікар, забезпечує в рази швидшу реабілітацію. Більшість пацієнтів виписується вже на першу добу після операції. 

Володимир Красько

+380689956565

Facebook/Instagram:

@doc.kraskovg

 

 

переглядів: 234


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *